Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla
Bilgisayar dünyasındaki teknolojik gelişmeler, sorunlar ve Bilgisayar kullanımı ile ilgili her şey.
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: İngilizce öğrenelim

İngilizce öğrenelim 7 yıl, 9 ay önce #189

• koçak
  • ( Kullanıcı )
  • Senior Boarder
  • Gönderiler: 43
  • 
Arkadaşlar ingilizce öğrenmek için faydalı bulduğunuz siteleri videoları vb. burada paylaşabilirsiniz.
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: Savaş

Cvp: İngilizce öğrenelim 7 yıl, 9 ay önce #190

• koçak
  • ( Kullanıcı )
  • Senior Boarder
Cengiz Hoca ile ücretsiz ingilizce derslerine hoşgeldiniz.

İlk olarak www.bedavaingilizcedersler.com
sayfasına girip elinize bir defter, bir kalem alın, sanki özel bir hoca evinize gelmiş gibi açıyorsunuz sitemizden Beginner(Başlangıç) derslerini, seyrediyorsunuz. Yaklasık 30-35 video Beginner bulunmakta, biter bitmez hemen Elementary derslerine geçiyorsunuz, onlarda yaklaşık 70-80 video ve devamında Pre Intermediate dersleri hemen akabindede Intermediate ders videolari…… Upper ve Advanced cok yakinda ilave edilecektir… Toplamda 300 ders videosu ÜCRETSiZ.

Cvp: İngilizce öğrenelim 7 yıl, 9 ay önce #191

• koçak
  • ( Kullanıcı )
  • Senior Boarder
Hangi video da takılıyorsanız veya anlamadığınız yerler oluyorsa çekinmeden sorabilirsiniz…

SKYPE ile: cengiz.sakmanli
Facebook ile: www.facebook.com/cengiz.sakmanli

Facebook sayfamdan direk bana sorular soruyorsunuz.

Sesli ve görüntülü izah ediyorum size .. ÜCRETSiZ

Kelime ezberlemek için www.facebook.com/thecengizhocaenglishlessons

Cvp: İngilizce öğrenelim 7 yıl, 9 ay önce #192

• koçak
  • ( Kullanıcı )
  • Senior Boarder
facebook sayfamızdaki profesyonel çalısmalardan istifade edebilirsiniz… ÜCRETSiZ

Sarki sozlerini ve turkcelestirmelerini yani tercumelerini AYRICA unlu sinema filmlerinin transcriptleri ve icindeki bilinmeyen sozcukler cikartilip o bilinmeyen kelimeler ile 3-4 adet ornek cumle yaptim. Bu da tamamen profosyonel calismadirbu sitenin adi ise … YINE UCRETSIZ…..

www.facebook.com/thecengizhoca

Cvp: İngilizce öğrenelim 7 yıl, 9 ay önce #193

• koçak
  • ( Kullanıcı )
  • Senior Boarder
Bir yenilik daha ...... Video derslerimizi izleyemeyenler icin video derslerimizin MP3 formatinda telefonunuzda arabanizda dinlenmesini saglamak icin veriyorum ..

Artik her yerde rahatlikla dinleyebilirsiniz dersleri. Bu da yuce milletime armagan olsun…… YINE UCRETSIZ….

soundcloud.com/cengiz-sakmanli

Cvp: İngilizce öğrenelim 7 yıl, 9 ay önce #194

• koçak
  • ( Kullanıcı )
  • Senior Boarder
Peki niye UCRETSIZ ???

Sevgili Arkadaslar,

www.bedavaingilizcedersler.com/

Tek gelirimiz reklamlardan .... UNUTMAYINIZ sitemizdeki reklamlari birer kere tiklamak size hic bir sey kaybettirmeyecektir aksine cok sey kazandiracaktir. Daha iyilerine ulasmak icin buna hepimizin ihtiyaci var. Anlayisinizdan dolayi tesekkur ederim.

Sizden tek istegim budur ve sadece bunun icin UCRETSIZ dir……

Elimdeki ve Beynimdeki yillardir yigip biriktirdigim ve zamanla edindigim tecrubelerimi mezara goturmek istemiyorum ve isin kotusu satmak da istemiyorum ...

Umarim kotu bir sey yapmiyorum dur...

Cvp: İngilizce öğrenelim 7 yıl, 9 ay önce #195

• koçak
  • ( Kullanıcı )
  • Senior Boarder
cengiz hocanın mesajı uzun olduğu için parça parça yazdım bana faydalı gibi geldi sizinde fayda bulduğunuz kaynaklar olursa paylaşımda bulunun

Cvp: İngilizce öğrenelim 7 yıl, 9 ay önce #210

• WebMaster61
  • ( Kullanıcı )
  • Fresh Boarder
  • Gönderiler: 19
www.ozkancelen.com

Arkadaşlar özkan çelen hocamızın dersleri size ingilizceyi o dan öğretebilecek kadar güzel bir site.Toplam 6 seviye ve 132 ders videosu.Size çok yaralı olacağını düşünüyorum.Herkese başarlılar...
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 1.60 saniye