Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla

En İyi Bilgisayar Markası nedir ?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Bilgisayar dünyasındaki teknolojik gelişmeler, sorunlar ve Bilgisayar kullanımı ile ilgili her şey.
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: En İyi Bilgisayar Markası nedir ?

En İyi Bilgisayar Markası nedir ? 7 yıl, 10 ay önce #120

• WebMaster61
  • ( Kullanıcı )
  • Fresh Boarder
  • Gönderiler: 19
  • 
Arkadaşlar bence en iyi bilgisayar markası SONY sizin de görüşlerinizi bekliyorum..
Son Düzenleme: 7 yıl, 10 ay önce Düzenleyen WebMaster61.

Cvp: En İyi Bilgisayar Markası nedir ? 7 yıl, 9 ay önce #138

• Ferhat
  • ( Kullanıcı )
  • Expert Boarder
  • Arş.Gör Ferhat Bozkurt
  • Gönderiler: 88
WebMaster61 yazan:
Arkadaşlar bence en iyi bilgisayar markası SONY sizin de görüşlerinizi bekliyorum..

ASUS, Tohsiba sonra gelebilir.

Ama bazen bazı markalar beni şaşırtıyor. Samsung'n bazı ısınmayan ince tasarımları ve Casper in yine ısınmayan güzel modelleri var.

Hepsi bir yana HP kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bilgisayar müh. adama gitmiyor, aşırı ısınıyor. Ucuz ama , ucuzlukta bir yere kadar.
Dost Pervasız Felek Acımasız Zamanın da Dur Durağı Yok ..Dert Çok Dert Ortağı Yok Düşman Kuvvetli Talih Düşkün (Fuzuli)

Cvp: En İyi Bilgisayar Markası nedir ? 8 yıl, 6 ay önce #140

• huseyin
  • ( Kullanıcı )
  • Junior Boarder
  • Gönderiler: 26
bende Ferhat hocama katılıyorum. hp çok fazla ısınıyor hatta bazen kapanıyor. bence toshiba,monster ve asus iyi markalar. ayrıca oyun oynayacaksanız hp kesinlikle almayın:)

Cvp: En İyi Bilgisayar Markası nedir ? 8 yıl, 6 ay önce #141

• Gluttoneria
  • ( Kullanıcı )
  • Fresh Boarder
  • Gönderiler: 3
En iyi bilgisayar markası diye bir kavramın olduğunu düşünmüyorum. Sadece internette akılmak için bilgisayar alanların sadece oyun bilgisayarı üreten markalara rabet göstereceklerini sanmıyorum. aynı şey oyun oynamak isteyenler için de geçerli.genel kullanım için bir bilgisayar istiyorsanız Asus iyidir.

Cvp: En İyi Bilgisayar Markası nedir ? 7 yıl, 5 ay önce #305

• THT
  • ( Kullanıcı )
  • Fresh Boarder
  • Bana ulaşmak isteyenler Atatürk üniversitesi Bilgi işlemde çalışan murat diye sorarak veyahut maıl atarak ulasabılırsınız ;)
  • Gönderiler: 4
Bilgisayarla daha dogrusu donanımla arası olanlar iyi bilirki (donanım bilinmeden bilgisayarcı olunamz felsefesindeyim) en iyi diye birşey olamaz..sadece amaca ve bütceye göre vardır diyebiliriz..

Monster alanında tektir... bilmeyenler arastırsın herkese ıstedıgı gıbı bır pc...

bunun harıcınde sıralamam: mac-samsung-levano-asus-msı-lg(sarjsıkıntılı)-toshıba(ısınma sıkıntılı)-sony(ekran sıkıntılı)... bunun harıcı bırde dell var oda orta duzey hepsı o nedenle oda tercıh edılebılır sayın arkadaslarım..
Şu kullanıcılar Teşekkür etti: Ferhat, emredeniz

Cvp: En İyi Bilgisayar Markası nedir ? 6 yıl, 9 ay önce #314

• ysr.bulut
  • ( Kullanıcı )
  • Fresh Boarder
  • Gönderiler: 4
en iyi bilgisyar markasından kastınız nedir? bence donanıma göre en iyi bilgisayarı seçemeyiz çünkü her markanın aynı donanıma sahip farklı modelleri mevcuttur demek istedigim asusta donanıma bakarak beğendiğimiz bir modelin aynı donanıma sahip olan hp casper lenovo gibi markalarında modelleri mevcuttur o yüzden donanıma bakarak en iyi bilgisayarı seçebileceğimize inanmıyorum. malzeme kalitesi olarak düşünürsek eger Apple cihazların malzeme kalitesine yakın bir marka olduğunu düşünmemekteyim.
  • Sayfa:
  • 1
Sayfa oluşturulma süresi: 1.42 saniye